Ana Sayfa > Sprey Poliüretan Köpük >

Sprey Köpük Uygulama Alanları

Sprey Köpük Uygulama Alanları

Sprey Köpük Uygulama Alanları
Sprey Köpük uygulaması ile ısı köprülerini ortadan kaldıran Püskürtme Poliüretan Köpük geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar! Sprey Poliüretan Köpük yeni veya eski yapılarda temelden çatıya kadar her noktada çatı yalıtımı, teras yalıtımı, temel perde yalıtımı, katlar arası yalıtım, dış cephe  yalıtımı (mantolama) kullanıldığı gibi Sprey Poliuretan daha farklı alanların endüstriyel çatı yalıtımı, deniz taşıtları yalıtımı, hayvansal barınak yalıtımı, soğuk hava deposu yalıtımı, boru hattı yalıtımı, tank-silo yalıtımı uygulamalarında da  rahatlıkla uygulanır.

Detaylı bilgi için www.izospreypoliuretankopuk.com sitemizi ziyaret ediniz.
  • Uygulama Alanları
    Doğru bir uygulama ile ısı köprülerini ortadan kaldıran Püskürtme Poliüretan Köpük geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar!
  • Nasıl Uygulanır
    Sprey Poliüretan Köpük ile gerçekleştirilen ısı yalıtımı uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır.Poliüretan Köpük, reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilir.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim