Ana Sayfa > Polyurea >

Polyurea Su Yalıtımı

Polyurea Su Yalıtımı

Polyurea Su Yalıtımı
Polyurea su yalıtımı uygulamaları Polyurea havuz yalıtımı, Polyurea çatı yalıtımı, Polyurea teras yalıtımı, Polyurea balkon yalıtımı, Polyurea seramik kaplı teras yalıtımı, Polyurea ahşap yüzey su yalıtımı ve her türlü alanın su yalıtımı uygulamalarında hızlı, ekyersiz, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını Polyurea kaplama suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı korur. Polyurea su yalıtımı sisteminin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında ekyersiz olarak hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²) ,çok hızlı kürleşme (3-8 saniye)  ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.

İZOSPREY
Polyurea-Poliürea su yalıtımı uygulamaları yapıyı suyun ve nemin etkilerinden koruduğu gibi mükemmel yapışma, yüksek esneme, UV dayanımlı ve dekoratif son kat renk seçenekleri ile eski veya yeni yapılarda sınırsız su yalıtımı çözümleri sunar.

Detaylı bilgi için www.polyureasuyalitimi.com/ sitemizi ziyaret ediniz.
  • Polyurea Su Yalıtımı
    İZOSPREY Polyurea su yalıtımı uygulamaları yapıyı suyun ve nemin etkilerinden koruduğu gibi mükemmel yapışma, yüksek esneme, UV dayanımlı ve dekoratif son kat renk seçenekleri ile eski veya yeni yapılarda sınırsız su yalıtımı çözümleri sunar.
  • Polyurea Uygulama Alanları
    Uygulama alanının büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun uygulama ek yersiz tek bir uygulama şeklinde olup zahmetli değildir.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim