Ana Sayfa > Polyurea >

Polyurea Nedir?

Polyurea Nedir?

Polyurea Nedir?
İZOSPREY Polyurea - Poliürea, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ek yersiz polyurea su yalıtımı ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji yalıtım sistemidir. Müseccel ürethan polimerlere dayanan sistem, amine tipi bir iyileştirme mekanizması olup herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) veya hoş olmayan kokular yaymaz.

Poliüre-Polyurea kaplama sisteminin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında hızlı uygulanabilmesi ( günde 750 m² ile 1000 m² )  ve çok hızlı kürleşme (3-8 saniye)  ve uygulama alanının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özelliği belirleyicidir. Polyürea çok hızlı kürleşmesi nedeni ile dikey yüzeylerde uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve her hangi bir akma yapmamaktadır. Püskürtülerek ek yersiz olarak uygulanan Polyurea çatlak örtme özelliği sayesinde; baca dipleri, girinti çıkıntı gibi karmaşık detayların çözümünde mükemmel sonuç verir.

Detaylı bilgi için www.polyureasuyalitimi.com sitemizi ziyaret ediniz.
  • Polyurea Nedir?
    İZOSPREY Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ek yersiz polyurea su yalıtımı ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji yalıtım sistemidir.
  • Polyaspartic Polyurea Zemin Kaplama
    Polyaspartic Polyurea zemin kaplama, garaj zemin kaplama, mutfak zemin kaplaması, fabrika zemin kaplama, teras kaplama, Polyurea su yalıtımı, Polyurea zemin kaplama uygulamaları hızlı ve dekoratif çözümler sağlar.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim