Ana Sayfa > Polyurea >

Polyurea Nasıl Uygulanır ?

Polyurea Nasıl Uygulanır ?

Polyurea Nasıl Uygulanır ?
Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey polyurea ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji yalıtım sistemidir. İZOSPREY Polyurea-Polyürea ile gerçekleştirilen su yalıtımı ve zemin kaplama uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır. Uygulama yerinde uygulama şeklinde olup mobil izolasyon aracı vasıtası ile gerçekleştirilir.

Sprey Polyurea mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Polyurea malzemenin, ısıtıcılı hortum (75 metre uzunluğunda) yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile uygulama yüzeylerine istenilen kalınlığa ulaşıncaya kadar katlar halinde sprey olarak uygulanması şeklindedir. İZOSPREY Polyurea-Poliürea çok hızlı kürleşme (3-8 saniye)  özelliği sayesinde her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilir.15-20 dakika gibi kısa sürede tamamen kuruyan Polyurea-Poliüre uygulama alanlarının kısa sürede kullanıma açılmasına olanak tanır.

Detaylı bilgi için www.polyureasuyalitimi.com sitemizi ziyaret ediniz.
  • Polyurea Nasıl Uygulanır?
    Polyurea, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji yalıtım sistemidir.
  • Püskürtme Poliüretan Köpük nedir?
    Püskürtme Poliüretan Köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim