Ana Sayfa > Polyurea >

Polyurea Kaplama

Polyurea Kaplama

Polyurea Kaplama
Polyurea kaplama, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ile karşılaştırıldığında; %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, epoksi kaplamalara göre  % 250 ve üzeri daha fazla esneklik, hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²), uygulama bitiminde 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılma imkanı, hijyen ve kolay temizlenebilme, yüksek UV dayanımı ile renk solmazlığı, darbe ve aşınmalara karşı daha üstün dayanımı bir bakışta öne çıkan özellikleridir.

İZOSPREY
Polyurea zemin kaplamaları tuz, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmezdir. Poliürea-Polyurea kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar ile teraslar, çatılar, araç kasa kaplamaları, otopark zemin kaplama, otomotiv servis alanları, depolar, uçak hangarları ve hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazılarıdır.

Detaylı bilgi için www.polyureasuyalitimi.com sitemizi ziyaret ediniz.
  • Polyurea Kaplama
    İZOSPREY Polyurea zemin kaplamaları tuz, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmezdir.
  • Polyurea Su Yalıtımı
    İZOSPREY Polyurea su yalıtımı uygulamaları yapıyı suyun ve nemin etkilerinden koruduğu gibi mükemmel yapışma, yüksek esneme, UV dayanımlı ve dekoratif son kat renk seçenekleri ile eski veya yeni yapılarda sınırsız su yalıtımı çözümleri sunar.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim