Ana Sayfa > Diğer Uygulamalarımız >

Poliüretan ve Epoksi Kaplama

Poliüretan ve Epoksi Kaplama

Poliüretan ve Epoksi Kaplama
İZOSPREY poliüretan zemin kaplama ve epoksi zemin kaplama sistem ürünleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, dış alanlardan iç alanlara, pozitif veya negatif yönlü su yalıtımı ve zemin kaplamalarında ihtiyacınıza göre oluşturulmuş su yalıtımı ve zemin kaplama çözüm sistemleridir. Uygulamalar airless püskürtme yöntemi ya da serme yöntemle gerçekleştirilir.

Uygulama yüzeyi fark etmez su yalıtımı ve zemin kaplamalarında uygulama yerinin fiziksel yapısına bağlı ve uygun alternatifli İZOSPREY Poliüretan ve Epoksi ürünlerinin elastik, ek yersiz,  su geçirimsiz, U.V. dirençli, yaya ve araç trafiğine hizmet veren yapısı, her mevsim şartlarında uygulanabilir olması, fiziksel ve kimyasal dayanımının yanında dekoratif görünümleri başlıca tercih sebeplerindendir.


  • Poliüretan ve Epoksi Kaplama
    poliüretan zemin kaplama ve epoksi zemin kaplama sistem ürünleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere çözüm sistemleridir.
  • Mantolama
    Mantolama ısı yalıtımı, dış cephe ısı yalıtımı, iç cephe ısı yalıtımı, çatı yalıtımı, teras yalıtımı, temel yalıtımı uygulamaları, ısı izolasyonu ve yüksek enerji tasarrufu sağlar.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim